Forma a relax v jednom? Zkuste Balance Club Brumlovka!

Balance Club Brumlovka

Špičkové fitness centrum v Praze

Balance Club Brumlovka, to je synonymum pro špičkové fitness centrum v Praze. Nachází se v moderním a snadno dostupném prostředí BB Centra na Praze 4. Nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Ať už jste zkušený sportovec, nebo teprve začínáte, v Balance Clubu si přijdete na své.

Moderní posilovna je vybavena špičkovými stroji od renomovaných značek Technogym a Life Fitness. K dispozici je kardio zóna s běžeckými pásy, rotopedy, eliptickými trenažéry a dalšími stroji. Pro milovníky silového tréninku je připravena široká škála činek, kotoučů a posilovacích lavic.

Skupinové lekce probíhají v prostorných sálech s profesionálními instruktory. Vybrat si můžete z pestré nabídky, která zahrnuje zumbu, pilates, jógu, spinning, kruhový trénink a mnoho dalších. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně zdatnosti.

Po cvičení si můžete dopřát zasloužený relax v prostorném wellness. K dispozici je bazén, sauna, pára a vířivka. Můžete si dopřát také masáž od zkušených masérů.

Balance Club Brumlovka nabízí také služby osobního trenéra. Ten vám pomůže s tvorbou tréninkového plánu a dosažením vašich fitness cílů. Poskytne vám odborné rady ohledně stravy a životosprávy.

V Balance Clubu Brumlovka si každý najde to své. Přijďte si zacvičit do příjemného prostředí s přátelskou atmosférou. Zkušený personál se o vás postará a pomůže vám s čímkoli budete potřebovat.

Široká škála cvičení pro každého

V Balance Clubu Brumlovka věříme, že cesta ke zdravému životnímu stylu by měla být pestrá a zábavná. Proto nabízíme širokou škálu cvičení, která uspokojí všechny, bez ohledu na věk, fyzickou kondici nebo preference.

Naše fitness centrum je vybaveno nejmodernějšími stroji od předních světových výrobců, které vám umožní efektivně a bezpečně posilovat všechny svalové partie. Pro milovníky kardio cvičení máme k dispozici běžecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy a další stroje, které vám pomohou spálit kalorie a zlepšit vaši kondici.

Pokud dáváte přednost skupinovým lekcím, budete nadšeni z naší pestré nabídky. Můžete si vybrat z lekcí jógy, pilates, zumby, spinningu, kruhového tréninku a mnoha dalších. Naše lekce vedou zkušení a certifikovaní instruktoři, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů a užít si cvičení naplno.

Pro ty, kteří hledají individuální přístup, nabízíme služby osobních trenérů. Naši trenéři vám pomohou sestavit tréninkový plán na míru, naučí vás správnou techniku cvičení a budou vás motivovat k dosažení vašich cílů.

Věříme, že v Balance Clubu Brumlovka si každý najde to své. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami!

Wellness a relaxace po tréninku

V Balance Clubu Brumlovka víme, že poctivým tréninkem to nekončí. Právě naopak! Důležitá je i následná regenerace a relaxace. Proto vám nabízíme širokou škálu wellness služeb, které vám pomohou zregenerovat tělo i mysl a dostat se zpět do formy.

Po náročném cvičení ve fitness centru si dopřejte zasloužený odpočinek v našem rozlehlém wellness. Čeká na vás relaxační bazén s protiproudem, kde si můžete zaplavat a uvolnit namožené svaly. Prohřát se můžete v jedné z našich saun – finské, bylinkové nebo parní. Každá z nich má blahodárné účinky na vaše zdraví a imunitu. Po saunování se osvěžte v ochlazovacím bazénku a dopřejte si odpočinek v relaxační zóně s pohodlnými lehátky.

Pro ty, kteří preferují aktivnější odpočinek, nabízíme vířivku s masážními tryskami. Ty vám pomohou uvolnit napětí a stres a zlepší prokrvení celého těla.

Kromě klasických wellness služeb nabízíme i širokou škálu masáží. Vybrat si můžete z relaxačních, sportovních nebo speciálních masáží, které vám pomohou zbavit se bolesti zad, šíje nebo hlavy. Naše zkušené masérky vám pomohou najít tu pravou masáž pro vaše potřeby.

Věříme, že si u nás najdete tu správnou kombinaci aktivního pohybu a relaxace a odnesete si tak nezapomenutelný zážitek.

Výhodné členství a otevírací doba

Balance Club Brumlovka nabízí širokou škálu členství, abyste si mohli vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby a cíle. Ať už hledáte krátkodobé členství na pár měsíců, nebo dlouhodobý závazek s extra benefity, Balance Club Brumlovka má pro vás řešení. Pro ty, kteří preferují flexibilitu, je tu možnost jednorázového vstupu.

Otevírací doba Balance Clubu Brumlovka a Fitness Centra je navržena tak, abyste si mohli zacvičit kdykoli během dne. V pracovní dny je otevřeno od brzkého rána do pozdního večera, abyste stihli trénink před prací i po ní. O víkendech a svátcích je otevírací doba zkrácena, ale stále dostatečně dlouhá pro váš trénink. Pro aktuální otevírací dobu a podrobnější informace o typech členství navštivte webové stránky Balance Clubu Brumlovka nebo se obraťte na recepci klubu.

Zdravý životní styl s Balance Club

Balance Club Brumlovka není jen tak obyčejné fitness centrum. Je to místo, kde se snoubí pohyb s relaxací a zdravým životním stylem. Nabízíme širokou škálu aktivit, které uspokojí jak zkušené sportovce, tak úplné začátečníky.

V našem moderně vybaveném fitness centru najdete nejnovější kardio zóny a posilovací stroje. Pro ty, kteří preferují skupinové lekce, máme pestrý výběr od zumby, pilates a jógy až po spinning a funkční tréninky. Naši zkušení instruktoři jsou vám vždy k dispozici a pomohou vám s výběrem té správné aktivity a sestavením tréninkového plánu na míru.

Po cvičení si můžete dopřát zasloužený relax v našem wellness centru. K dispozici je vám bazén, sauna a vířivka. Pro ty, kteří si chtějí dopřát něco extra, nabízíme masáže a další relaxační procedury.

Věříme, že zdravý životní styl by měl být dostupný pro každého. Proto se snažíme nabízet naše služby za příznivé ceny a s flexibilními možnostmi členství. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami, že Balance Club Brumlovka je to pravé místo pro váš zdravý a aktivní život.

Profesionální trenéři a výživoví poradci

V Balance Clubu Brumlovka věříme, že klíčem k dosažení vašich fitness cílů je spojení odborného vedení a individuálního přístupu. Náš tým zkušených trenérů a výživových poradců je vám plně k dispozici, aby vám pomohl na vaší cestě za zdravým a aktivním životním stylem.

Ať už jste zkušený sportovec, nebo teprve začínáte, naši trenéři vám sestaví tréninkový plán na míru, který bude odpovídat vaší kondici, cílům a časovým možnostem. Využíváme nejmodernější tréninkové metody a techniky, abychom vám pomohli dosáhnout maximálních výsledků.

Naši výživoví poradci vám pomohou s úpravou jídelníčku a osvojením si zdravých stravovacích návyků. Společně s vámi zanalyzují vaše stravovací návyky a navrhnou vám individuální stravovací plán, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů, ať už je to hubnutí, nabírání svalové hmoty, nebo jen celkové zlepšení zdraví a vitality.

Věříme, že s podporou našich profesionálů a v motivujícím prostředí Balance Clubu Brumlovka dosáhnete svých fitness cílů snadněji a s radostí.

Přátelská atmosféra a motivace

V Balance Club Brumlovka věříme, že klíčem k dosažení vašich fitness cílů je nejen špičkové vybavení a široká škála lekcí, ale také příjemné a motivující prostředí. Naším cílem je vytvořit místo, kam se budete těšit a kde se budete cítit komfortně bez ohledu na vaši fyzickou kondici nebo zkušenosti.

Náš přátelský a profesionální tým je vám vždy k dispozici, aby vám pomohl s čímkoli, co budete potřebovat. Ať už hledáte radu ohledně tréninku, výživy nebo si jen chcete popovídat, jsme tu pro vás. Pravidelně pořádáme také různé akce a soutěže, které vám pomohou zůstat motivovaní a poznat nové lidi se stejnými zájmy.

Věříme, že cvičení by mělo být zábavou, ne jen další povinností. Proto se snažíme vytvořit v Balance Club Brumlovka uvolněnou a přátelskou atmosféru, kde se budete cítit jako doma. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami!

Moderní vybavení a čisté prostory

Balance Club Brumlovka se pyšní moderním a svěžím vybavením, které uspokojí jak náročné sportovce, tak i začátečníky. Kardio zóna je vybavená běžeckými pásy, eliptickými trenažéry a rotopedy od renomovaných značek. Nechybí ani veslařské trenažéry a schody, které vám pomohou posunout vaše kardio tréninky na novou úroveň. Milovníci silového tréninku ocení širokou škálu posilovacích strojů a činek. V zóně s volnými váhami najdete vše potřebné pro komplexní rozvoj síly a svalové hmoty.

Prostor fitness centra je navržen tak, aby byl vzdušný a světlý, což umocňuje příjemnou atmosféru pro cvičení. Velká okna propouští dostatek přirozeného světla a zároveň poskytují krásný výhled na okolí. O čistotu a hygienu se stará tým profesionálů, takže se můžete plně soustředit na svůj trénink. Samozřejmostí jsou prostorné šatny se sprchami a uzamykatelnými skříňkami, kde si můžete pohodlně uložit své věci.

Snadná dostupnost v centru Brna

Balance Club Brumlovka, to je oáza klidu a pohybu přímo v srdci Brna. Zapomenout na shon velkoměsta a užít si zasloužený relax nebo trénink? U nás to není žádný problém. Díky strategické poloze v centru Brna se k nám dostanete snadno a rychle z jakéhokoli koutu města. Ať už jezdíte autem, MHD nebo dáváte přednost kolu, Balance Club Brumlovka je vám vždy na dosah ruky.

Pro ty z vás, kteří se k nám chystají poprvé, máme dobrou zprávu – parkování není žádný stres. Využít můžete prostorné podzemní garáže přímo v budově Brumlovka, kde máte první 3 hodiny zdarma. A pokud dáváte přednost MHD, stačí vystoupit na zastávce Brumlovka, která je od nás doslova pár kroků.

Věříme, že snadná dostupnost je důležitým faktorem při výběru fitness centra. Proto děláme maximum pro to, abychom vám cestu k nám co nejvíce zpříjemnili a usnadnili. Přijďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii – těšíme se na vás!

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Eliška Jiráková

Tagy: balance club brumlovka | fitness centrum